Konkurs "Zaprojektuj swój wyjazd do Włoch"

Konkurs "Zaprojektuj swój wyjazd do Włoch" organizowany jest przez firmę RARO sp. z o.o. sp. k,  skierowany jest do architektów i projektantów wnętrz oraz studentów związanych z projektowaniem i aranżacją wnętrz. Konkurs jest cykliczny, trwa od 1 maja do 30 kwietnia kolejnego roku. Na koniec każdego miesiąca wybierany jest "Projekt Miesiąca" który nagradzany jest cennymi nagrodami opisanymi poniżej. Na koniec każdego cyklu wybierany jest "Projekt Roku" który poza nagrodą za "Projekt Miesiąca" wygrywa cenną nagrodę rzeczową.

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie inwestycji z wykorzystaniem produktów firmy CLEAF, które muszą być zakupione w autoryzowanym punkcie dystrybucyjnym RARO. Aby prawidłowo zgłosić projekt uczestnik konkursu musi przesłać projekt przez stronę internetową www.raro.pl/konkurs. Zgłoszenie powinno zawierać:

  • Formularz zgłoszeniowy
  • Minimum 3 zdjęcia, które przedstawiają wykonany projekt, który zawiera przynajmniej 1 produkt marki CLEAF
  • Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celu organizacji Konkursu
  • Wyrażenie zgody fotografa na opublikowanie zdjęć przedstawiających projekt

 

Projekty powinny być estetyczne, ciekawe, inspirujące i unikalne. Mogą łączyć produkty marki CLEAF z innymi elementami wykorzystywanymi przy aranżacji wnętrz, takimi jak meble, płytki, elementy dekoracyjne, roślinność itp. Uczestnicy mogą przesłać różne materiały, dodatkowe takie jak rzuty i przekroje, jednak ilość materiałów nie ma wpływu na werdykt jury konkursowego.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie zdjęć ze zrealizowanej inwestycji wraz z pozwoleniami oraz podanie prawdziwych danych osobowych. Uczestnicy muszą zapoznać się i zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie pozostałych danych.

W ramach konkursu przewidziane są nagrody miesięczne dla laureatów, którzy otrzymują tytuł "Projekt Miesiąca". Spośród zwycięzców każdego miesiąca wybrany zostanie laureat "Projekt Roku". Wyróżnione prace zaprezentowane będą w galerii konkursowej na stronie www.raro.pl.

Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z konkursu osób naruszających regulamin. Przez udział w konkursie uczestnicy wyrażają zgodę na publikację swoich prac oraz wykorzystanie ich w celach promocyjnych przez organizatora, w tym podawanie danych osobowych autorów. Uczestnicy muszą posiadać prawa autorskie do zgłoszonych prac.

Projekt można zgłosić na dwa sposoby; pobierając pliki zgłoszeniowe, które należy wysłać uzupełnione wraz ze zdjęciami oraz niezbędnymi pozwoleniami na adres konkurs@raro.pl lub wypełniając formularz online.

Konkurs "Zaprojektuj swój wyjazd do Włoch" jest okazją dla architektów i projektantów wnętrz do zaprezentowania swojego talentu i kreatywności, a także do zdobycia nagród i uznania w branży.

Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w Regulaminie

Projekt Miesiąca

Nagrodą główną jest wyjątkowy bezpłatny wyjazd do Włoch, który obejmuje przeloty, noclegi, fascynującą wizytę w fabryce oraz niezapomniane zwiedzanie showroom'u marki CLEAF. Dodatkowo zwycięzca będzie miał okazję odkryć uroki Mediolanu oraz piękno okolic jeziora Como. Wygrany projekt ukaże się na stronie www.raro.pl jako inspiracja miesiąca.

Projekt Roku

Nagrodą Główną w jest cenna nagroda rzeczowa oraz publikacja projektu na stronie www.RARO.pl

Do zakończenia zgłoszeń na projekt miesiąca pozostało:

Regulamin:

Pliki Zgłoszeniowe:

Formularz Zgłoszeniowy