Materiały użyte na stoisku RARO podczas A@W 2024

Fronty i płyty meblowe VETRO

VETRO to innowacyjna seria matowych frontów z efektem szkła organicznego, charakteryzująca się unikalnym wykończeniem krawędzi pod kątem 45 stopni, które stanowi kluczowy element podkreślający głębię matu i nadający produktowi wyjątkową estetykę. To eleganckie przycięcie nie tylko wyróżnia VETRO na tle innych materiałów, ale także przyczynia się do jeszcze bardziej wszechstronnego zastosowania, oferując perfekcyjne połączenie lekkości i solidności.

Uzupełnieniem serii VETRO jest seria LINE, dostępna w wersji prążkowanej, posiadająca te same wyjątkowe właściwości. LINE oferuje alternatywę dla tych, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność i wytrzymałość, ale również unikalny design.

Blaty kompaktowe ARPA

Blaty Kompaktowe Arpa 12mm wyróżniają się wysoką jakością i estetycznym wyglądem. Ich cienka i lekka konstrukcja sprawia, że są idealne do wykorzystania w projektach, gdzie ważna jest subtelność. Blaty Arpa są bardzo wytrzymałe i odporne na ścieranie, co czyni je idealnym wyborem do użytku w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Dodatkowo, łatwość w czyszczeniu i dbałość o środowisko naturalne to atuty, które przekładają się na rosnącą popularność marki Arpa wśród osób poszukujących wysokiej jakości i ekologicznych produktów.

Płyta meblowa TUET

TUET jest nowatorską strukturą, której design w pełni oddaje harmonię płynnych kontrastów i rytmów, zachwycając zarówno pod względem wizualnym, jak i sensorycznym. Dzięki specjalnej budowie, światło na jego powierzchni tworzy niezwykłe kompozycje, które zmieniają się w zależności od pory dnia oraz kąta, pod jakim pada światło. Oferuje ona użytkownikowi unikatowe doznanie dotykowe, podkreślone delikatnym wzornictwem. Inspiracją dla jego niepowtarzalnej struktury były źdźbła traw z Piemontu, co nadaje mu nie tylko głębi, ale również autentycznego, naturalnego charakteru.

Oświetlenie Black Line

W kolekcji Black Line znajdują się profile, które zyskały uznanie na targach meblarskich w Mediolanie, wyróżniając się swoją wszechstronnością i różnorodnością zastosowań. Ich atutem jest szerokie spektrum możliwości integracji z meblami, co połączone z subtelnym i delikatnym kształtem oraz najwyższą jakością wykonania, gwarantuje ekskluzywny wygląd. Dzięki oświetleniu Black Line, meble nabierają luksusowego charakteru i są zgodne z najnowszymi światowymi trendami. Black Line oferuje różnorodne profile oświetleniowe LED takie jak myECLISSI, myEDGE, myRAMPE czy myRIFT oraz dedykowane taśmy led i akcesoria pozwalające na dopasowanie oświetlenia do koncepcji wnętrza czy stworzenie z nich inteligentnych systemów oświetleniowych.

IMG_8638

Zamów wzornik

Zarejestruj się i otrzymaj 50% zniżki na nowy wzornik blatów kompaktowych Arpa . Oraz dodatkowy prezent - wzornik dekorów Fenix
Formularz