Zobacz, co z nami
jest możliwe.

Jesteś Architektem?

Zarejestruj się i zyskaj przewagę
showroom_bia_ 16

Dołącz do RARO TEAM

Zarejestruj się aby dołączyć do RARO Team i być na bieżąco z nowościami, mieć dostęp do wszystkich katalogów, plików 3D i innych, dzięki którym zyskasz przewagę.

Dołącz do RARO Team

showroom_bia_ 16

Jesteś Architektem?

Zarejestruj się aby dołączyć do RARO Team i być na bieżąco z nowościami, mieć dostęp do wszystkich katalogów, plików 3D i innych, dzięki którym zyskasz przewagę.

FENIX

FENIX to innowacyjne materiały do aranżacji wnętrz stworzone przez Arpa Industriale do szeregu zastosowań w pionowych i poziomych aranżacjach wnętrz: kuchnie, hotelarstwo, opieka zdrowotna, transport, łazienki i meble. 

Materiały FENIX zrewolucjonizowały świat aranżacji wnętrz od 2013 roku. Są nie tylko piękne w wyglądzie, ale przede wszystkim są materiałem zaawansowanym technologicznie, wyjątkowym dzięki swoim właściwościom.

FENIX posiada te cechy dzięki poddaniu ich szczególnej serii procesów, w tym wielowarstwowemu pokryciu i zastosowaniu żywic akrylowych nowej generacji, które są utwardzane i utrwalane w procesie Electron Beam Curing. Dzięki niskiemu współczynnikowi odbicia światła, ich powierzchnia jest wyjątkowo nieprzejrzysta, miękka w dotyku i zapobiega powstawaniu odcisków palców. Możliwa jest również termiczna naprawa powierzchownych mikrozarysokwań. 

W NASZEJ KOLEKCJI:

Zainspiruj się realizacjami naszych projektantów

 

ARPA

Od 1954 roku Arpa projektuje i produkuje płyty w wysokiej jakości w technologii HPL dla najróżniejszych zastosowań końcowych: od architektury do wystroju wnętrz, od opieki zdrowotnej do budowy statków, od transportu do hotelarstwa, od handlu detalicznego do kuchni. Ogromna gama produktów, niezwykle zróżnicowana zarówno pod względem struktury, jak i estetyki.

W NASZEJ KOLEKCJI:

Zainspiruj się realizacjami naszych projektantów

 

CLEAF

Kolekcja płyt meblowych włoskiej marki Cleaf jest jedyna w swoim rodzaju. Wszystko dzięki konsekwentnym Innowacjam technicznym, które wprowadza firma od swojego powstania w 1975 roku. Pozwalają one na stworzenie naturalnie wyglądających dekorów i struktur, które w niczym nie ustępują tym z naturalnych materiałów: drewnie, kamieniu naturalnym, betonie, metalom, tkaninie, skórze i współczesnych kolorach jednolitych (Uni). Kolekcja Cleaf pozwala na tworzenie wysokiej jakości stylowych wnętrz i mebli na zamówienie.

Produkty Cleafa posiadają właściwości antybakteryjne. Dzięki specjalnemu dodatkowi do żywic melaminowych, bakterie nie mogą się na nich namnażać, a 99,9% ginie w ciągu 24 godzin. Testy antybakteryjne zostały przeprowadzone przez Hohenstein Laboratories, zgodnie z metodą ISO22196:2011. Pozostałe specyfikacje techniczne antybakteryjnego materiału tablicowego nie różnią się od standardowych materiałów płytowych. 

W NASZEJ KOLEKCJI:

Zainspiruj się realizacjami naszych projektantów

 

INOXA

Inoxa produkuje akcesoria z drutu metalowego, drewna, aluminium i tworzyw sztucznych dla sektora mebli kuchennych od 1998 roku. Firma powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu swojego właściciela w dziedzinie akcesoriów z drutu metalowego. Główną wartością zawsze była relacja z klientem, główny nacisk na słuchanie i przekształcanie projektów w relacje oparte na zaufaniu, współpracy i chęci.

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu rynku, w 2009 roku firma stworzyła nowy dział malarski i zupełnie nowy zakład galwaniczny w 2013 roku, aby mieć większą kontrolę nad jakością produktu.

Ponadto w 2020 roku Inoxa uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001, który jest dowodem na to, że wszystkie nasze produkty powstają w odpowiedzi na określone specyfikacje i są produkowane według identyfikowalnych procesów. 

W NASZEJ KOLEKCJI:

Zainspiruj się realizacjami naszych projektantów

 

CITTERIO GIULIO

Założona w 1945 roku jako mała firma rzemieślnicza w sercu Brianzy, firma Citterio Giulio ewoluowała i rosła w czasie, aby dziś stać się punktem odniesienia w projektowaniu i produkcji uchwytów w sektorze wyposażenia wnętrz, współpracując z prestiżowymi markami meblowymi krajowymi i międzynarodowymi. W ciągu ponad 70 lat historii wiele się zmieniło, ale jeden element pozostał niezmienny: pasja do pracy, która przekazywana od ojca do syna, dotarła do trzeciego pokolenia rodziny Citterio.

Dzięki doświadczeniu i intuicji przedsiębiorcy firma z wyprzedzeniem wyłapuje pojawiające się na rynku gusta, style i trendy, przekładając je na propozycje zawsze zgodne z pragnieniami konsumentów. Na przestrzeni lat firma poszerza asortyment, aby sprostać wszelkim potrzebom: oby trafić w gusta miłośników minimalizmu i esencjonalności, ale także tych, którzy preferują miękkie i sinusoidalne kształty klasycznych modeli.

W NASZEJ KOLEKCJI:

Zainspiruj się realizacjami naszych projektantów

 

HOMAPAL

Homapal to niemiecka marka specjalizująca się
w produkcji wysokiej jakości laminatów metalowych.
Firma oferuje szeroki wybór metalizowanych wzorów
i kolorów, które znajdują zastosowanie w różnych branżach, takich jak przemysł meblarski, projektowanie wnętrz, architektura i budownictwo.

Homapal słynie z innowacyjnych rozwiązań i zawsze stawia na jakość swoich produktów. Marka ta jest popularna wśród architektów, projektantów i osób szukających nietuzinkowych rozwiązań do swoich projektów.    

W NASZEJ KOLEKCJI:

Zainspiruj się realizacjami naszych projektantów

 

ZOBACZ

Inspiracja miesiąca

Złoto Mazur

We wnętrzu dominuje biel, która powiększa percepcję przestrzeni. Została ona przełamana strukturą Millenium S083 Nagold o naturalnym wyglądzie i głębokiej strukturze szlifowanego drewna sosnowego.

PROJEKTANT:
Zielone Studio

MATERIAŁY:
Cleaf